Optični kabli

Želite prenesti digitalni video ali zvok z minimalno izgubo podatkov? Za to so namenjeni optični kabli, ki so idealni za prenos videa visoke ločljivosti, tudi na dolge razdalje. Optični kabli namreč signalov ne prenašajo z elektromagnetnimi impulzi kot običajni kabli, temveč s svetlobnimi snopi. Zato ni nevarnosti poslabšanja signala zaradi elektromagnetnih motenj. Prodajamo kable, dolge do 200 metrov, kar bo zadovoljilo tudi najzahtevnejše videografe. In niste izbrali? Oglejte si optične kable v metrski širini.

preberi večmanj
Filtriranje izdelkov
×

Razpoložljivost

Producent

Zasnovan za

Main parameters

Cable type

Length

Version

Connector type

Male / Female

Cable diameter

Colour

Connector shape

Other parameters

Other

Hitro poiščite dodatno opremo za fotoaparat

FieldCast 6G SFP optični transceiver

optični modul 6G SFP Obojestransko delovanje (Tx/Rx), valovna dolžina 1310 nm Združljiv
152.5 €
Na zalogi 5 ks

FieldCast 3G SFP optični oddajnik

optični modul 3G SFP Obojestransko delovanje (Tx/Rx), valovna dolžina 1310 nm Združljiv
79.3 €
Na zalogi > 5 ks

Adapterski kabel FieldCast 2Core Single Mode

136.64 €
Na zalogi 2 ks

Canare Hybrid cable SMPTE 311M on Schill reel 250m

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Hibridni kabel SMPTE 311M na kolutu Schill -dolžina 250 m
2 220.4 €
V pošiljanje 1 ks

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

Povezovalni kabel FieldCast za povezavo dveh glavnih kablov na bobnu
663.68 €
Na zalogi 1 ks

Hibridni 150-metrski kabel Canare SMPTE 311M na kolutu Schill

SMPTE HFO Hibridni kabel SMPTE 311M, pripravljen za kamero, na bobnu Schill - dolžina
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Hibridni 100-metrski kabel Canare SMPTE 311M na kolutu Schill

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Hibridni kabel SMPTE 311M, pripravljen za kamero, na bobnu Schill - dolžina
1 332.24 €

Canare LF-2SM9 (100 m)

  • Brezplačna dostava
LF-2SM9 (100 m)
793 €
Na zahtevo

Canare LF-2SM9 (200 m)

  • Brezplačna dostava
LF-2SM9 (200 m)
1 586 €
Na zahtevo

Canare FCC10N

SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 10 m
734.44 €

Canare FCC20N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 20 m
791.78 €

Canare FCC25N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 25 m
819.84 €

Canare FCC100A-WJ

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 16 mm - dolžina 100 m
1 566.48 €

Canare FCC35N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 35 m
875.96 €

Canare FCC50N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 50 m
1 007.72 €

Canare FCC100N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 100 m
1 310.38 €

Canare FCC200N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 200 m
1 901.98 €

Canare FCC150N

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 9,2 mm - dolžina 150 m
1 606.74 €

Canare FCC50A-WJ

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 16 mm - dolžina 50 m
1 146.8 €

Canare FCC30A-WJ

  • Brezplačna dostava
SMPTE HFO Končni kabel za kamero 16 mm - dolžina 30 m
982.83 €

Kabel za kamero Canare LF-2SM7N HFO (100 m)

Canare LF-2SM7N je 7,1 mm tanek hibridni optični kabel za kamero. Dolžina kabla je
577.55 €

Canare LF-2SM9N - različne dolžine

LF-2SM9N - različne dolžine
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

Canare LF-2SM9 - različne dolžine

LF-2SM9 - različne dolžine
Preverjamo / Pišite za razpoložljivost

FieldCast 2Core SM hibridni spojni kabel

FieldCast 2Core SM hibridni priključni kabel
779.58 €
Na zahtevo

FieldCast 4K Kickstart Bundle za eno studijsko kamero BMD

  • Brezplačna dostava
1 096.78 €
Na zahtevo

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 802.34 €
Na zahtevo

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

  • Brezplačna dostava
2 558.34 €
Na zahtevo

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 474.16 €
Na zahtevo

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra lahka

  • Brezplačna dostava
2 230.16 €
Na zahtevo

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 364.36 €
Na zahtevo