Optični kabli FieldCast

Filtriranje izdelkov
×

Razpoložljivost

Main parameters

Cable type

Length

Version

Connector type

Male / Female

Cable diameter

Colour

Connector shape

Other parameters

Other

Hitro poiščite dodatno opremo za fotoaparat

FieldCast 6G SFP optični transceiver

optični modul 6G SFP Obojestransko delovanje (Tx/Rx), valovna dolžina 1310 nm Združljiv
152.5 €
Na zalogi 5 ks

FieldCast 3G SFP optični oddajnik

optični modul 3G SFP Obojestransko delovanje (Tx/Rx), valovna dolžina 1310 nm Združljiv
79.3 €
Na zalogi > 5 ks

Adapterski kabel FieldCast 2Core Single Mode

136.64 €
Na zalogi 2 ks

FieldCast 4Core MM Coupler Cable

Povezovalni kabel FieldCast za povezavo dveh glavnih kablov na bobnu
663.68 €
Na zalogi 1 ks

FieldCast 2Core SM hibridni spojni kabel

FieldCast 2Core SM hibridni priključni kabel
779.58 €

FieldCast 4K Kickstart Bundle za eno studijsko kamero BMD

  • Brezplačna dostava
1 096.78 €

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 802.34 €

FieldCast 4K POV Varifocal Bundle - Ultra Light

  • Brezplačna dostava
2 558.34 €

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 474.16 €

FieldCast 4K POV Micro Zoom Bundle - Ultra lahka

  • Brezplačna dostava
2 230.16 €

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Heavy Duty

  • Brezplačna dostava
2 364.36 €

FieldCast 4K POV Micro Bundle - Ultra lahki

  • Brezplačna dostava
2 120.36 €

FieldCast Monitor Monk

  • Brezplačna dostava
1 091.9 €

FieldCast Converter 19 Hibridni

  • Brezplačna dostava
852.78 €